Bize Ulaşın: 0(216) 313 10 81 - info@sihirmobilya.com

Qeeboo ile Sıradışı Tasarımlar

Qeeboo ile Tanışın!

2016 yılında Milano'da Stefano Giovannoni tarafından doğup piyasaya sürülen Qeeboo, kendini ifade etmeyi yaratıcılıkla güçlendiren bir İtalyan tasarım markasıdır.

qeeboo

Sıradışı Tasarımlar, Yeni Anlamlar

Anlatı nesneleri, bireyleri en yaratıcı yönleriyle yeniden bağlantı kurmakta özgür hissettikleri dünyalara getirmek amacıyla düşünce, vizyon ve duyguyu birleştiren bir tasarım kültürünün sonucudur.

Aynı zamanda yaratılan fikirler ve ürünler, insanların hikayeleriyle ilişki kurmak, onların günlük alanlarına yeni anlamlar kazandırırken hayatlarını doldurmak istiyor.

qeeboo

Pop, Merak ve Kültür

Pop, merak ve kültürün bir araya gelmesiyle Qeeboo'nun kreasyonlarının, çevreye özgünlük getiren, bir sürpriz duygusu uyandıran, yine de ayrıntılara ve nihai yüksek kaliteye titiz bir dikkati sürdüren her bireyin stilini geliştirdiği bilinçli olarak düşünülmektedir.

qeeboo

İkonik Nesneler

Benzersizlikleri, figüratif sanatın farklı görüşlerini keşfetmeye, anlatısal bir yaklaşımla hareket etmeye, büyük bir duygusal güce sahip ikonik nesneler yaratmaya dayanmaktadır. Sıra dışı ürünler için sıra dışı tasarımcılar..

Tasarımcılar

Stefano Giovannoni

Dai Sugasawa

Ron Arad

Studio Job

Marcantonio

Nika Zupanc

Andrea Branzi

Maurizio Galante & Tal Lancman

Studio Nucleo

Sepet

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.