Bize Ulaşın: 0(216) 313 10 81 - info@sihirmobilya.com

Hakkımızda

Sihir Mobilya 1962 yılında İstanbul’un Kadıköy semtinde ilk ve tek lüks mobilya mağazası olarak sizlerle buluşmuştur. Hakkı Şinasi Çermik tarafından kurulmuş olan şirket daha sonra Murat Çermik yönetiminde hızla büyümeye ve ilerlemeye devam etmiştir. Kuruluşundan bu yana samimiyetini ve kalitesini sizlerin ilgisi sayesinde hep en üst seviyede tutmayı başarmıştır.

İtalya’nın önde gelen lüks markalarını bünyesinde barındıran Sihir Mobilya aynı zamanda İtalya’da iş yapmak üzere aranan firmalar listesinin başında gelmektedir. Sihir Mobilya kurulduğu yıllardan başlamak üzere lüks İtalyan mobilyalarını tüketiciler ile buluşturmuştur. En iyi İtalyan markaları ile yıllardır birlikte çalışmanın da verdiği alışkanlıkla birlikte gelişmiştir ve İtalyan mobilya firmaları ile devamlı ileriye dönük programlar yapmaktadır. Bu gelişmeler ve değişimlerle birlikte kendisi de bu akışta her zaman sizlerin yanında olmuştur.

Aile şirketi olarak başlayan daha sonra kurumsallaşan bir firma olan Sihir Mobilya, aile şirketi olmanın verdiği birlik beraberliği kaybetmemiş, usta- çırak ilişkisini sürekli olarak ileri seviyeye taşımıştır. Ortaklarından biri üniversite eğitimini İtalya’da Politecnico di Milano Üniversitesi'nde tamamlamış ve Mimarlık bölümünden derece ile mezun olmuştur. Diğer ortağımız ise Özyeğin Üniversitesi’nin hukuk bölümünden mezun olmuş olup, firmanın hukuk işlerini hem yurt içinde hem de yurt dışında sürdürmektedir.

Sepet

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.