Bize Ulaşın: 0(216) 313 10 81 - info@sihirmobilya.com

Tüm Ürünler

Kartell Gezegeni Seviyor

Kartell'in amacı; basit ve artık kullanılmadığında bir kenara atılma riskini taşıyan nesneler değil, kültürel bir proje oluşturmaya katkıda bulunabilecek, değerli hatıralar haline gelen ürünler ile değer yaratmaktır.

Kartell'in kullandığı tüm hammaddeler tamamen geri dönüştürülebilir ve endüstriyel kullanımlı ürünler için malzeme işleme süreçleri sayesinde yeniden kullanılabilir hale getirilebilirdir.

Yenilikçi Tasarımlar

Kartell, İtalya'da yapılan ve dikkate değer bir teknolojik içeriğe sahip yüksek kaliteli tasarım nesnelerinin endüstriyel üretimi ile karakterize edilmiştir. Kartell, yenilikçi ve sertifikalı malzeme seçiminden en son teknolojilerin kullanımına kadar, kalite, dayanıklılık ve uzun ömürlü DNA yapısına sahip koleksiyonu garanti edebilmektedir. Yüksek teknolojisi ile, düşük seviyede kalıntılara sahip ve her durumda tamamen geri dönüştürülebilir üretimleriyle verimsizlikleri ve israfı en aza indirebilmiştir

Yeni Materyaller

Materyallere yenilenen yaklaşım, Kartell'in gidişatını ve dönüm noktasını belirledi. Yıllar süren araştırmalar ve devrim niteliğindeki bir yenilik sayesinde 1999 yılında, Kartell mobilya ürünleri üretmek için polikarbonat kullanan dünyadaki ilk şirket ünvanını kazandı. Yeni teknolojilerin kullanımından başlayarak, yüzeyler ve şekiller konusundaki araştırmalarına devam ettiler. Daha önce hiç yapılmamış ürünlerin gerçekleştirilmesi için Kartell, habitat bölümünün yanı sıra aydınlatma bölümünü de yeniden açarak ışık tasarımı tarihinde de yeni bir sayfa açmış oldu.

Tasarımcılar

Philippe Starck

Eugeni Quitllet

Ludovica + Roberto Palomba

Ferruccio Laviani

Patricia Urquiola

Anna Castelli Ferrieri

Mario Bellini

Fabio Novembre

Piero Lissoni

Antonio Citterio

Davide Oldani

Tokujin Yoshioka

Vico Magistretti

Marcel Wanders

Sepet

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.