Bize Ulaşın: 0(216) 313 10 81 - info@sihirmobilya.com

Sihir, Cattelan İle Yeni Trendleri Anlatıyor

Sihir, Cattelan İle Yeni Trendleri Anlatıyor

Sunulan her yeni ürün, konforlu ortamlar yaratmak için tasarımla doğal bir şekilde harmanlanan dekoratif detaylarla vurgulanıyor. 

Modern tasarım masalardan oluşan Lancer ailesi heykelsi, görkemli ve benzersiz bir tarza sahiptir.
Lancer'ı benzersiz ve değerli bir model haline getiren, güçlü bir mimari değere sahip olan ve çarpıcı bir grafik işaretiyle canlandırılan tabanıdır. Havayı kesen ve birbiriyle kesişen dört bıçak, görünüşte tekrarlanamaz bir desenle enerjik bir kompozisyon yaratıyor. Her bir ayak, çaprazlama ve üst üste binme fırsatlarını çoğaltan bir T kesitiyle tasarlanmıştır. Böylece tüm taban, kör bölgelerin ışığın vurduğu metal kısımlarla kontrast oluşturduğu ritmik bir chiaroscuro etkisiyle güçlendirilmiştir.
Dikkat çekmekten korkmayan cesur estetik, çeşitli varyantlara uzanır. Standart model şeffaf camdan yapılmıştır ve heykelsi tabanı bütünüyle görmenizi sağlar. Buna karşılık Lancer Moonglass modeli, tasarımcının keşfedilecek bir uydu olarak hayal ettiği, dokunulduğunda düzensiz olan üç boyutlu bronz kaplamalı modern bir dekore edilmiş cam masadır. Son olarak, Lancer Keramik ve Lancer Wood versiyonları sırasıyla bir seramik masa modeli ve ince işlenmiş kenarlara sahip değerli bir ahşap tablaya sahip bir modeldir.

LANCER Wood
Design: Renato Guerra

Cattelan Italia'nın koleksiyonu tasarımın tüm cephelerinde trendleri belirliyor. Çevik ama büyüleyici ev ofisleri, ortamın renklerini yansıtan yuvarlak cam veya organik bir etki için dövülmüş kristal ve her koltuğu daha da rahat ve konforlu hale getiren yeni bouclè kumaş. 

Vücudu saran, duruşu destekleyen ve modern yemek odasını evde hissetmek için rahat bir ortam haline getiren kıvrımlı hatlara sahip bir tasarım. Camilla sandalye, dolgulu kolçaklara sahip bir sandalyenin mükemmel bir örneğidir ve bir odayı konut ortamında istediğiniz incelik ve duygusallıkla tamamlar. Sırtlığın arkasındaki yatay dikişler, kolçakta eşit ve çok akıcı bir şekilde sona eren üç dolgulu çıkıntı oluşturur. Sırtlığın alt kısmında, derin yapı ve ayakların bağlantısı, saran kıvrımların yumuşaklığını vurgular. Bu tasarım koltuk iki farklı şekilde üretilmektedir: İnce ahşap ayaklı Camilla ve daha hafif ve hareket kabiliyeti yüksek metal ayaklı Camilla ML. Her iki model de hacimli oturma yeri ile zarif ayaklar arasında mükemmel bir denge kuruyor.

CAMILLA ML
Design: Luca Signoretti

 

Paolo Cattelan, Runner masayı işlev ve konfora odaklanarak günlük kullanım için tasarladı. Bu ayarlanabilir masanın yüksekliği, oturma pozisyonunuz için doğru duruşu teşvik eden ve ayakta kullanıma izin veren dahiyane bir elektronik kol sayesinde kolayca değiştirilebilir. Ergonomik yönü merkezde olsa da, yüksek kaliteli malzemelerle üretilen bu tasarım masasını geliştiren rafine ayrıntıları ve kaplamaları göz ardı etmek mümkün değildir. Runner ailesi, Runner Keramik, Runner Wood ve Runner Leather modellerine hayat veren seramik, ahşap veya deri bir üst kısım ile mevcuttur. 

RUNNER Keramik
Design: Paolo Cattelan 

 

Paolo Cattelan ve Lorenzo Remedi'nin dört eliyle üretilen Vivaldi modern büfe, benzersiz bir hipnotik cazibeye sahiptir. Kapaklar, çevredeki nesnelerin ve ışık kaynaklarının yankılandığı yumuşak bir yansıma oyunu yaratır. Bu tasarım büfenin ön yüzeyi ince işlenmiş couture aynalı camdan oluşmaktadır. Cam, yüzeye kumaş üzerindeki kapitone gibi üç boyutlu bir etki veren benzeri görülmemiş bir teknikle şekillendirilmiştir.

VIVALDI
Design: Lorenzo Remedi - Paolo Cattelan 

Çağdaş ve kusursuz tasarımlar yaratmayı amaçlayan, malzeme işlemenin ön saflarında yer alan bir koleksiyon.
Bu yeni teknikler, Masterwood tablanın özel modellemesinden, couture efektli camın işlenmesine, kristal üzerindeki dumanlı tonlardan yeni yumuşak ve rahat döşemelere kadar uzanıyor.

Sepet

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.