Bize Ulaşın: 0(216) 313 10 81 - info@sihirmobilya.com

PANTONE 2024 -  Peach Fuzz / Şeftali Rengi

PANTONE 2024 - Peach Fuzz / Şeftali Rengi

Pantone'a göre üç sıfat yeterli: Yumuşak, narin ve romantik. Peach Fuzz sadece bir renk değil, aynı zamanda paylaşma arzusu ve insanlar arasında bir topluluk duygusudur. Yumuşak, saran renk tonuyla Peach Fuzz, sevgi ve işbirliği mesajı veriyor. Pembe ve turuncu arasında bir yerde bulunan şeftali rengi, insanları kendilerine bakmak, sakinleşmek ve kendi alanlarını bulmak için yeni dengeler ve fırsatlar bulmaya davet ediyor.

PANTONE 2024 - Şeftali Rengini Nasıl tanımlanır ?
Yumuşak, tatlı ve havadar bir tona sahip olan Pantone 2024 rengi, şeftali tonunun modernliğini arayarak onu sofistike ve çağdaş, aynı zamanda vintage bir havayı çağrıştırarak şiirsel ve romantik hale getiriyor. Bu renk, sükunet ve iç huzuru aşılayan sıcak, saran bir kucaklama hissi yayar, bu nedenle mobilya ve ev mobilyaları için mükemmeldir. Rengin yarattığı hisler, evsel alanları esenlik ve dinginlik mekanlarına dönüştürür. O halde Şeftali Fuzz sadece bir renk değil, insanları nezaketi paylaşmaya, daha empatik ve destekleyici olmaya ve böylece sıcak ve rahatlatıcı ortamlar yaratmaya teşvik etme niyetidir.

Nasıl Kombin Yapılır ?
Zamansız bir klasik olan Peach Fuzz ve beyaz, birlikte odalara zarafet ve parlaklık katar. Peach Fuzz ve gri ise sıcak ve soğuk tonların bir karışımı olarak yumuşaklık ve modernliğin mükemmel bir dengesini oluşturur. Peach Fuzz ve kahverengi, odayı ısıtan sıcak, ağız sulandıran tonların bir karışımını sunar.

Sepet

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.