Bize Ulaşın: 0(216) 313 10 81 - info@sihirmobilya.com

My Kartell - Salone Del Mobile 2023

My Kartell - Salone Del Mobile 2023

“My Kartell”,Salone del Mobile Milano 2023'teki Kartell standının adıdır. Geçen yılın mesajını karakterize eden Punto'nun bir adım ötesinde olan kataloğun adı. 2022 de kullanılan beyaz tonlarından, renkli tonlarla işaretlenmiş bir yola geçiyoruz. Fuarın girişindeki yeni yerinde, geniş mekanda kıvrıla kıvrıla ilerleyen bir galeri, "My Kartell"in anlamını, sürekli yeni ve yenilikçi arayış içinde olmanın bir biçimini anlatıyor. Kartell her zaman tasarımcıların endüstriyel ürünler üzerinde çalışmaya çağrıldığı yaratıcı bir laboratuvar olmuştur. Aynı zamanda, aynı yaklaşımla ve aynı deneyimle, iç ve dış mekanlarda farklı kullanım amaçları için farklı malzemelerden üretilen ürünlerde de ürün yelpazesinin genişletilmesi konusunda çalışıyorlar.  Kanepe ve koltukların yanında halı ve ışık bulunan oturma odası takımından, lambalar, aynalar, tepsiler ve tabii ki koltuklara kadar. Tasarımcıların yaratıcılığı böylece bir projeyi bir ürüne, yeni ve geniş bir yaşam yelpazesini oluşturan bir ürün ailesine dönüştürmeye yardımcı olur. Proje bir sanayi ürününe, ürün kültürüne dönüştürülüyor ve marka bir yaşam tarzı haline geliyor. "My Kartell", güzellik ve kaliteye, anahtar kelimelere ve geçmişten toplanan ve geleceğe bakan iş yapma biçiminin stratejik temel taşlarına dayanan bir yaşam tarzıdır. My Kartell, ait olmanın, şirketin ve her müşterinin, ürün ve strateji ile özdeşleşmek isteyen ve seven her tüketicinin tanımıdır

 

Soft In My Way

ASIA, Piero Lissoni'nin saran ve kompakt oturma yeri ve "kompozisyon" tasarımı ile yeni kanepe ailesidir. Konfor dolu bir oturma sağlayan minderler, temiz ve keskin hatlarıyla minderlerin yumuşak hatlarıyla şaşırtıcı bir şekilde kontrast oluşturan ve harika bir estetik karışımı yaratan metal bir "tepsi" ile desteklenir. Kanepeler sözleşmeli kullanım için tasarlanmıştır ancak aynı zamanda çağdaş karaktere sahip bir oturma odası için idealdir. Koleksiyon, siyah ve beyaz tonlarının son derece zarif olduğu bir takım halinde sunuluyor.

“Uzun yıllardır Claudio ve ben, biraz 'kompakt' bir tasarıma sahip küçük bir kompakt koltuk ailesi yaratmayı düşünüyorduk. Uzun süre düşündükten sonra, tekrar ele aldık ve sonunda tanıtmaya karar verdik.”
Piero Lissoni

 

My Royal Style 

Aile ile çay saati gibi, geçmişi hatırlatan ama mütevazi ve tanıdık bir tasarım objesi haline gelen değerli nakışlar. TEATIME, yüksek teknolojik içeriğe sahip yeni sürdürülebilir malzemeye uygulanan tığ işi oyma işçiliğine göndermelerle oynayan Philippe Starck'ın yeni tepsisidir. Altın, bronz, krom ve pembe renkleri mevcuttur.

 

My Life In Colour

Yeni şekiller ve boyutlarla oynayan sonsuz renk. "Mücevher" masa ailesi, oval ve yuvarlak versiyonlarda yemek için tasarlanan THIERRY XXL ile genişliyor ve lounge bar atmosferleri için tasarlanan THIERRY BISTROT serisini tamamlıyor. Koleksiyonun zarif ve aynı zamanda davetkar havası, gri, bordo ve beyaz çeşitleri de dahil olmak üzere canlı bir renk yelpazesine sahip. Değerli taşlar gibi canlı renklere sahip metal ayaklar ve cam üst kısımlarla karakterize ediliyor.

 

My New Dress

ELEGANZA MISSONI'nin son versiyonu, Philippe Starck moda markasıyla işbirliği içinde. Kartell için NIA ve ELA olmak üzere iki versiyonda koltuklar geldi. Jakarlı Missoni kumaşlar, markaya özgü güçlü geometrik desenlerini koruyor.

Yeni mobilya çözümleri için bir ürüne yeni bir hayat verebilen, alanları kişiselleştirme olasılığını artıran, karakterli baskılar. Luke Edward Hall tarafından tasarlanan Rubelli Quatrefoil® kumaşlar, halı tasarımlarından ilham alan birbirine geçen geometrik ayak izlerine sahip orijinal desenler sayesinde, Patricia Urquiola ve MADEMOISELLE ve MADAME by Philippe Starck'ın CLAP sandalyelerine beklenmedik yeni yüzeyler kazandırıyor.

 

 

Be My Light

Ferruccio Laviani, adından da anlaşılacağı gibi yapraklarını ılık ve saran bir ışık oyununda açıyor gibi görünen cömert şekilli lamba ANEMONE ile aydınlatma bölümüne yeni bir yaratım getiriyor. Bu, aydınlatma alanında yeni tasarım fikirlerinin ve giderek daha cesur endüstriyel kalıplama tekniklerinin denenmesinde, benzeri görülmemiş ve şaşırtıcı eğrilere ve hacimlere olanak tanıyan yeni bir adımdır. TEA lambası ise ailesini zenginleştiriyor ve antrasit, beyaz, pişmiş toprak ve güvercin grisi olmak üzere dört renk ve aplik versiyonda tanıtılıyor. Philippe Starck'ın ampul / gölge şemasında devrim yaratan lambası ANGELO STONE'un son versiyonu mağazalara geliyor. Işık kaynağı yukarıdan değil, gövdede bulunan ve şapkayı aydınlatan ve yüksek teknolojili lens yansımalarının başladığı bir LED'den geliyor. 

 

Living My Style

Rahat bir ruh hali yaratan yuvarlak, postmodern estetik: Yeni UNDİQUE MAS sehpaları, Patricia Urquiola'nın benzersiz çizgisini şaşırtıcı bir şekilde yeniden ziyaret ederek renk ve yumuşak, davetkar çizgilerle oynuyor. Üç farklı boyutta ve eğlenceli bir fasulye şeklinde sunulurlar. Geri dönüştürülmüş plastikten yapılmış yeni bamya vazoları, mobilyaları geometrik çizgiler ve farklı hacimlerle şakacı bir şekilde tamamlayarak esprili bir karışım ve eşleşme sağlayan bu yaşam alanı fikrine uyuyor. Yine Urquiola tarafından tasarlanan yeni PARAYS kilimleri, döşemenin yumuşak bukle veya melanj kumaşlarıyla mükemmel bir uyum içinde kıvırcık bir kumaşla renkli ve saran bir yaşam alanı için tasarlandı. Desen, yeşil ve mavi tonlarında veya pembe. Şekiller daha uzun veya karedir.  LUNAM rüya gibi ay atmosferlerinden ilham alan koleksiyon, koltuğun hoş malzeme etkisini artırarak lifin yumuşaklığını artıran beyaz, pembe, turuncu, benzin ve asit sarısı renklerinde yeni CURLY kumaşlarla kaplanmıştır.

 

My Timeless Elegance

Rodolfo Dordoni'nin titiz hacimlerin biçimsel sadeliği ile yumuşak, yuvarlak hatlar arasındaki kontrast üzerinde oynayan K-WAIT döşemeli koleksiyonu, bu yıl iki yenilik sunuyor: Döner versiyondaki koltuk ve geri dönüştürülmüş PET'ten ve geri dönüştürülebilir K-LIM HALI yeni yuvarlak şekilde gri ve mavi saçaklarıyla. Hem habitat hem de kontrat ortamlarına şaşırtıcı ve yeni duygular sunma olanaklarını artırmak için, bordo, yeşil, kahverengi, gri ve diğer renklerde kanepeleri ve koltukları zarif bir çekicilikle kaplayan yeni "Doku" kumaş aileye katılıyor. Plastik malzemenin çift enjeksiyonu ile modellenen kalınlıkların oluşturduğu K-LUX lambasının ışık kırılmaları ve kapağın içi beyaz ve dışı renkli olmak üzere çift rengi seti tamamlıyor. Rodolfo Dordoni'nin yaşam alanı konsepti, yeni K-TOP sehpalarda da ortaya çıkıyor. 

 

 

My Breath En Plein Air

Ludovica + Roberto Palomba'nın HIRAY serisi, zarif ve sofistike atmosferlerle dış mekan ortamları yaratma yeteneğini artırıyor: Bu yıl yeni olan MASA ve yüksek TABURELER, HIRAY ailesini tamamlayan yeni çözümleriyle, lounge barlar ve otelciler için ideal, rahat ve şık bir ortam yaratıyor.

 

My A.I. Evolution

Philippe Starck, grafik işaretin saf temel biçimini aramak için yeni ve sürdürülebilir malzemeler araştırmasına devam ediyor. AI KONSOLU, stilin minimum, sıfır noktasını bulmak için bir zarafet fikri olarak önerilmiştir. Konsol, beyaz, gri, yeşil, pişmiş toprak ve siyah olmak üzere birçok renk varyasyonuyla hem habitat hem de sözleşmeli ortamlar için girişlerde ve koridorlarda önemli ama karakteristik bir iz bırakan benzersiz bir mobilya parçasıdır. Yapay Zeka. SALON, yaşam alanlarımızda geleceğe ve esenliğe bakan sürdürülebilir malzemeleri ve konforu bir araya getiren AI ailesinin yeni koltuğu. Çizginin ayırt edici özelliği olan maksimum konfor sunan oturmu ile harmanlandığı bir salon koltuğu. Beyaz, siyah, yeşil, turuncu ve gri renklerde ve yastıklı ve yastıksız versiyonlarda mevcuttur. Birlikte çalışmak mı, birlikte içmek mi? 

AI KONSOLU
"Yapay zekanın zarafeti minimumun minimumunun minimumuna. Daha azı imkansızdır."
Philippe Starck

AI SALON
"En büyük yapay zeka bile rahatlığı sever. Görünüşe göre hepimiz aynıyız. "
Philippe Starck 

 

 
 Sihir Mobilya San. ve Tic. A.Ş. 
Şerifali Mah. Necip Fazıl Blv. No:100, 34775 Ümraniye/İstanbul

Sepet

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.