Bize Ulaşın: 0(216) 313 10 81 - info@sihirmobilya.com

Tasarım, Miksoloji Sanatıyla Buluşuyor

Tasarım, Miksoloji Sanatıyla Buluşuyor

Tasarım, kokteyl hazırlama sanatıyla buluşuyor: İçinizdeki barmene hayat vermek için işlevselliği, formun zarafetiyle birleştiren profesyonel özelliklere sahip bir koleksiyon. 

 

North Tide, evinizde kokteyl hazırlamak için oluşturulmuş karıştırma kitidir. Paslanmaz çelik çalkalayıcı, buz kovası, kokteyl ölçüsü, şişe açacağı ve buz maşası içerir. Kokteylleri mükemmel bir şekilde tatmak ve en iyi uluslararası barların atmosferini evinize taşımak artık sizin elinizde.

 

Paslanmaz çelikten üretilen Lunar Eclipse, Ay evreninden ilham alan karıştırma kitidir. Parlak gümüş bir parıltı yayan rafine parlak yüzeylere sahip nesnelerdir. Bir Amerikan shaker, bir kokteyl ölçüsü, bar süzgeci ve karıştırıcı içerir. 

 

5050 bar servisinin nesneleri arasında vazgeçilmez olan klasik Amerikan shaker'ın yeniden yorumu: 2 çelik bardaktan oluşur ve daha az deneyimli miksologların hızlı ve çevik hareketine güven verir.

 

The Player, her zevke hitap edecek uzun içeceklerin hazırlanması için uygundur. Set, en iyi karışımların tadını çıkarmak için ideal olan dört büyük kristal cam bardak ile bir havaneli / meyve sıkacağı ve dört paslanmaz çelik kaşık içerir.

 

Aynı adı taşıyan yumuşakçalardan ilham alan Bulla, Valerio Sommella tarafından tasarlanan paslanmaz çelik şişe açacağıdır. Kolayca taşınabilen pratik ve kompakt bir nesnedir. Şık ve sofistike Bulla, takı olarak takmak veya birine hediye etmek için zarif bir kolye ucuna dönüşebilmektedir.

 

 

Virgula Divina şişe açacağı, radyestezistin gizli hazineleri arayışındaki kehanet aracı olan esrarengiz Y-şekilli çubuğu hem isim hem de formda hatırlatır. Pratik bir şişe açacağına dönüşen mükemmel bir tasarım. 

 

 

Marli, özellikle rafine bir metal işleme süreciyle yapılmış küçük ev eşyaları seçkisi ve ev eşyalarında küçük bir rol oynayan işlevsel nesnelerin ironik ve ayrıntılı bir araştırması. 

 

Sepet

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.