Bize Ulaşın: 0(216) 313 10 81 - info@sihirmobilya.com

Kapalı Bir Yaşam Alanı Kadar Davetkar Bir Açık Alan

Kapalı Bir Yaşam Alanı Kadar Davetkar Bir Açık Alan

Dış mekan giderek kendi kişiliğine sahip bir ortam olarak algılanmaktadır. Doğayla iç içe yaşama, günlük yaşamdan kopma, kendimizi bulma ve en özgün arzularımızı dile getirmek için mükemmel bir şekilde yorumlanarak daha samimi ve ayrıntılarla dolu hale geliyor.
Açık havada kendinizi özgür hissedebileceğiniz ve biraz temiz hava soluyabileceğiniz, duvarları olmayan yeni evinizde yaşamak artık hiç olmadığı kadar mümkün, sadece doğru mobilya seçimlerini yapın.
İşte davetkar dış mekan alanları tasarlamak için ilham alabileceğiniz ve dışarıda vakit geçirmenin farklı yollarını yorumlayan dört ortam.

Hep Birlikte Masada

Hangi öğünü dışarıda yemeyi tercih edersiniz: Kahvaltı, öğle yemeği veya akşam yemeği?
System Star gibi çapraz orta tabanlı, eliptik bir tablaya sahip zarif bir masa ve Noss koltuklar gibi dokuma sırtlıklı ve rahat minderli koltuklar, güzel bir verandası olanlar için mükemmel bir çözüm. 

Kendi Özel Alanın

Günlük hayatın endişelerini unutmak için ve açık havada kendinizi mutlu etmek için gereken malzemeler şunlardır: Bir roman, bir içki, Emma Cross kanepe gibi, okumak için oturabileceğiniz veya uykunuz geldiğinde rahatlayabileceğiniz bir kanepe ve güneş ışınları çok güçlüyse ayarlanabilir bir güneşlik.
Garantili rahatlama.

Birlikte Dinlenme 

Akşam yemeği neredeyse hazır. Misafirlerin gelmesini beklerken kanepelere oturup güzel bir tost yiyebilirsiniz. Alçaltılmış koltuk, yumuşak dolgu ve yumuşak minderler, konukları hoş bir şenliğe daldırarak hemen rahatlatacaktır. Belt modüler kanepe koleksiyonu, ilave bir konfor dokunuşu vermek için bir kanepe modülünü entegre etme imkanı ile her alana uyacak sonsuz kompozisyonlar oluşturmanıza olanak tanır ve stratejik noktalarda birkaç Plinto masasının eklenmesiyle, her zaman bardak ve atıştırmalıklar için bir raf oluşturur.

Havuz Başında 

Birçok insan için dış mekan tek bir anlama gelir: güneş ışığı.
İyi hissetmek için vücudumuzun her gün güneş ışınlarıyla beslenmesi, en sıcak saatlerde bir şekilde kendini koruması da gerekir. Bu nedenle her açık hava  alanında bir şezlong asla eksik olmamalıdır. Bahia şezlonglar gibi hafif ve kullanımı kolaysa, onları güneş ışınlarının yönüne yönlendirmek ve mükemmel bir bronzluk sağlamak için kolayca hareket ettirebilirsiniz. Alüminyumdan ve özel bir Varaschin patentli PVC teknik kumaşı olan VAR#TEX'den üretilen bu kumaşlar, UV ışınlarına ve su geçirmezliğe karşı oldukça dayanıklıdır, bu nedenle havuza girdikten sonra sizi ağırlamak için mükemmeldir.

 

Sepet

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.