Bize Ulaşın: 0(216) 313 10 81 - info@sihirmobilya.com

Bahar Geliyor: İşte Dış Mekan İçin İlham Kaynakları

Bahar Geliyor: İşte Dış Mekan İçin İlham Kaynakları

Hoş sıcaklar, güneşli günler, yeşil çayırlar ve havada yayılan çiçek kokuları. İster güneşin tadını çıkarmak olsun, ister spor ayakkabılarınızı giyip açık havada koşuya çıkmak olsun, kesin olan bir şey var ki: Bunu ilkbaharda yapmak bizi daha enerjik hissettirir.

Dışarıda daha fazla zaman geçirmemiz, ihtiyaçlarımızı karşılayan bir dış mekan projesinin nasıl tasarlanacağını düşünmemize ve doğayla temas halinde her saniyenin tadını çıkarmamıza izin veren ayrıntılara odaklanmamıza neden oluyor.
Bahardan ilham alan açık hava mobilyaları için bazı ipuçları.

Parlak Renkler

İlkbahar yaklaştığında, aklımıza gelen ilk şey, çiçeklerin binlerce rengi, çimler ve balkonları süslemek olur. Bu nedenle, bu mevsimde lale, haşhaş, çuha çiçeği ve nergis yapraklarının nüanslarını getiren kumaşları seçmektir.
Barkod gibi geniş bir modüler kanepe, masif tik ağacından tabanı, çimlerin parlak yeşili ile uyum sağlayacak veya verandanın malzemesiyle kontrast yaratıp öne çıkacak farklı renkteki kumaşlarla döşenmiş koltuklar seçmenize olanak tanır. 

Yastık kılıfları için paletteki diğer tonlar seçilerek canlı bir dokunuş daha elde edilebilir.

Şehirdeki Bitkiler

Şehirde bulunan projelere doğanın olumlu hislerini elde etmek için biraz bitkiler ekleyin.
Yapraklar, mobilyaların el dokuması ile birleşerek kompozisyonlara şekil veren hoş bir ahenk yaratacaktır.
Stile bir dokunuş daha mı?
Dış mekan için süreklilik sağlayan saksılar kullanılabilir. 
Uzun bitkiler için uygun olan Emma gibi alçak bir versiyonu veya Cricket gibi daha ince ve heykelsi bir çözümü tercih edebilirsiniz. ( Varaschin Outdoor ) 

Alçak Mobilyalar

Kış mevsiminin battaniyelerini bir kenara bırakıp, baharın yaklaşmasıyla birlikte dış mekanda yaşamanın keyfini yeniden keşfetmek.
Alçaltılmış bir koltuk seçimi, kendinizi dünyanın ve doğanın ritimleriyle daha fazla hizalamanıza olanak tanır.
Low koleksiyonunun amacı, dış mekanı daha samimi ve rahat bir şekilde deneyimlemenin yeni bir yolunu önermektir. Koltuklardan Ellisse masası gibi masalara kadar, mobilyalar yeni oranlar ve daha da fazla konfor kazanıyor.

Botanik Desenler

Botanik desenler kuşkusuz temada eşit, ancak daha rafine bir seçim olsa da, çiçek desenleri genellikle ilkbaharda mobilyaları giydirmek için ilk seçenektir.
Özellikle nötr renklerin hakim olduğu ortamlarda dinamik bir dokunuş vermek için mükemmeldir; çiçek baskılarla süslenmiş kumaşlar, özellikle bergère Barcode'daki gibi ahşap yapılarla birleştirildiğinde mobilyalara kişilik kazandırır.

Maksimum Dış Mekan Maruziyeti

Temel, hafif ve özelleştirilebilir: tek kelimeyle "kolay".
Easy Noss sandalye, açık havada doyasıya yaşamanızı sağlar. Neden? Çünkü güneşte dışarıda bir öğle yemeğini paylaştığınız zaman ya da güneş ışınları çok kuvvetli olursa gölgede sığınmak istediğinizde mükemmel bir müttefiktir.
Hareket etmesi ve yeniden yapılandırılması kolay Easy Noss sandalye, uyanırken nefesinizi doğanınkiyle aynı hizaya getirerek dış mekanın keyfini çıkarmanızı sağlar.

Sepet

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.