Bize Ulaşın: 0(216) 313 10 81 - info@sihirmobilya.com

Arketipo Firenze - AUTO-REVERSE – Her Zaman Yeni - Her Zaman Senin

Arketipo Firenze - AUTO-REVERSE – Her Zaman Yeni - Her Zaman Senin

Arketipo, Auto-reverse'i daha güncel ve giderek daha fazla “Auto-reverse” yapmak için asimetrik çizgilere ve çağdaş bir kesime sahip yeni bir öğe sunarak, anın trendlerini yorumlamada bir kez daha büyük yetenek gösteriyor.

Yeni ünite, resimlerde gösterildiği gibi kompozisyon halinde kullanılabilir veya rahat bir şezlong gibi tek başına durabilir.

 

Auto Reverse, en ilkel ama aynı zamanda en güçlü duygulardan birini uyandırır: neşe. Giuseppe Viganò tarafından tasarlanan yenilikçi bir konsepttir: modayı bir mobilya ürününe dönüştürmek. Aslında, Auto-Reverse, içinde yaşadığımız alanları kişiselleştirerek şekil ve stille oynamanıza izin verdiği için zarif bir mobilya parçasından daha fazlasıdır.

Bağlantı ve işlevsellik kavramlarından ilham alan bu kanepe, bunları ustalıkla yorumluyor. Minderler, her iki tarafta farklı malzeme kombinasyonları ile oynamanıza izin veren bir fermuar ile yapılmıştır. Sonsuz olası kombinasyonlar, sağduyulu bir zarafet sağlayarak duyularla oynar. Korkusuz bir fikirdir, bir Arketipo fikridir.

Fotoğrafik kompozisyon, yeni koleksiyonlardan seçilen iki kumaşı birleştirerek mavi tonlarında - Pantone 2020 renginde - oluşturuldu.

Sepet

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.